EGE PLAZA

EGE GRUP
KONUM | PROJE DETAYLARI | OFİS TİPLERİ | GALERİ | İLETİŞİM | EGE GRUP


Site içeriğini görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player yüklü olmalıdır.

Adobe Flash Player yüklemek için tıklayınız.

EGE GRUP
Yaşamayı hayal ettiğiniz mekânları yaratırken, eğitimli, birikim sahibi, sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadrosuyla, üretim sürecinin her aşamasında kaliteyi ve güvenilirliği hedef alan EGE GRUP; PARK RÖNESANS, EGE KONUTLARI, EGE KARDELEN KONUTLARI, EGE BOTANİK KONUTLARI, EGE FLORA KONUTLARI, EGE BULVAR KONUTLARI ve EGE METROPARK KONUTLARI ile çevreye saygılı, güçlü mimari kimliği olan insan odaklı projeler üretmeye devam ediyor.

ŞİRKET PROFİLİ
EGE GRUP Yapı Endüstrisi A.Ş., her biri inşaat sektöründe 25 yıldan fazla deneyimli, Ege İnşaat Ltd. Şti., Bahri Mollaoğlu-Nuh Acar Ltd. Şti. ve Er-Ba Sungur Yapı Endüstrisi A.Ş’nin güç birliğiyle kurulmuştur.
Bireysel olarak, toplu konut projeleri, ticaret merkezleri, benzin istasyonları, oteller, sanayi yapıları gibi birçok değişik alanda anahtar teslimi işler gerçekleştiren ortaklar; günümüz koşullarında sektör içindeki paylarını artırabilmek ve daha büyük projelerde yer alabilmek için bir araya gelmişlerdir.
Gücünü, ortaklarının geniş deneyiminden ve dengeli finansman yapısından alan EGE GRUP, özellikle yüksek standartlı konut yapımında, inşaat sektöründe bir marka haline gelmiştir.
EGE GRUP, EGE BOTANİK KONUTLARI projesi ile 2008 yılında "Bilinçli Konut, Bilinçli Konut Üreticisi ve Bilinçli Tüketici" temasıyla ilk kez düzenlenen ve konutun Oscar’ları sayılan Altın Proje Konut ödüllerinde, kentsel tasarıma uyum sağlayan yapısıyla "Şehre Saygı" ve "Site" kategorilerinde birincilik ödülüne layık görülmüştür.
Kuruluşundan bu yana göstermiş olduğu performansla özellikle nitelikli konut üretimi sektöründe "marka" haline gelen, konut projeleri haricinde proje geliştirme, yatırım danışmanlığı, teknik müşavirlik ve her türlü inşaatın yapım taahhüdü konusunda da deneyim sahibi olan EGE GRUP Yapı Endüstrisi A.Ş. üst düzeyde bir kalite seviyesi yakalamış olduğunu almış olduğu aldığı Altın Proje Türkiye Konut Ödülleri ile bir kez daha kanıtlamıştır.

ORTAKLAR
Anonim Şirket olarak faaliyet gösteren EGE GRUP’un eşit hak ve sorumlulukları olan beş ortağı bulunmaktadır: Ertan Doğan ( Avukat, 1980, Ankara Üniversitesi ), Nuh Acar (Ziraat Müh., 1975, Ankara Üniversitesi ), C. Bahri Mollaoğlu ( Mimar, 1973, ODTÜ), Lut Sungur (Atatürk Lisesi, 1977), M. Veysi Özcan (Mimar, 1973, ODTÜ )

HEDEFLER
EGE GRUP'un amacı, olabilecek en yüksek standartları sağlayarak sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktır. Gerek taahhütlerinde, gerekse de işçi-işveren ilişkilerinde tutarlı ve duyarlı bir tavır izleyen EGE GRUP dinamik ve kurumsal yapısını sürekli geliştirerek işletmecilik ve iş idaresi anlayışında da örnek bir kuruluş haline gelmiştir.

En genel hatlarıyla EGE GRUP'un hedefleri aşağıdaki gibi özetlenebilir;
• Çevreye saygılı, güçlü mimari kimliği olan, insan odaklı projeler geliştirmek.
• Pazarlama, üretim, teslim ve teslim sonrasında samimi, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızı devam ettirmek.
• Yaşamayı hayal ettiğiniz mekânları yaratırken; eğitimli, birikim sahibi, yetki ve sorumluluklarının bilincinde olan dinamik kadromuzla, üretim sürecinin her aşamasında, kaliteyi ve güvenilirliği temel alan bir program izlemek.

Site tasarım / programlama / bakımı : codesign